Petlas - aukštos kokybės žemės ūkio technikos padangos, padangos  statybinei technikai

Petlas – patikimos, Turkijoje gaminamos, visame pasaulyje žinomos padangos, parduodamos beveik 100-te pasaulio šalių. Gamykla pradėjo veikti 1976 m. Petlas iki šiol yra vienintelė Turkijos oro pajėgų padangų tiekėja.  Šiuo metu gamykla gali pasiūlyti padangas įvairiai žemės ūkio ir statybos technikai, taip pat lengviesiems ir komerciniams automobiliams.

 A. Baniulio firma Protekta jau 7 m yra oficialus Petlas atstovas Baltijos šalyse. Pasirinkome šią gamyklą dėl puikaus kokybės ir kainos santykio. Lietuvos ūkininkai jau suspėjo įvertinti aukštą šių padangų kokybę.

  Petlas gamykloje diegiamos naujausios technologijos. Petlas nuolat pasiūlo naujų padangų dydžių ir modelių atsižvelgdamas į besikeičiančius vartotojų poreikius. Ar jums reikia važiuoti itin žemu slėgiu, ar vežti itin sunkius krovinius - Petlas turi sprendimą kiekvienam.

Visoms Petlas padangoms suteikiama 5 m. garantija.

Vienas populiariausių R-1 tipo padangų modelių TA-110, daugiausiai naudojamas VALTRA, JOHN DEERE, NEW HOLLAND, CLAAS, CASE ir kt. traktoriams, kombainams, sėjamosioms ir kt. žemės ūkio technikai, pasižymi ilgaamžiškumu:

  • Stiprus karkasas
  • Specialus gumos mišinys suteikia atsparumą dilimui ir įpjovimams
  • Protektoriaus raštas išlaiko puikią sukibimo su gruntu jėgą net kai protektoriau likę tik 50%
  • Stiprios ir elastingos šoninės sienelės, todėl šio modelio padangos esant poreikiui gali važiuoti pripūstos iki 0.6 atm. ir nesulūžti.
  • Geras protektoriaus išsivalymas

Daugiau informacijos apie Petlas ir padangų modelius galite rasti: http://www.petlas.com

 Petlas-gamykla