Kama CMK

We have no limits! / Mums nėra jokių apribojimų!

  Kama CMK – naujausioje Europos padangų gamykloje gaminamos padangos, skirtos sunkvežimiams ir autobusams. Ši gamykla priklauso „Nižnekamsk“ gamyklų kompleksui, kuriame taip pat gaminamos žemės ūkio ir industrinės technikos, lengvųjų automobilių ir sunkvežimių (tokių kaip Maz, Gaz, Zil, Kamaz, etc.) padangos. Ilgametė įmonės patirtis sujungta su Nr.1 vokiečių padangų gamintojo naujausiomis technologijomis leido atsirasti Kama CMK padangoms, kurios atitinka visus šiuolaikinius pasaulinius standartus.

  Padangos gaminamas pagal naujausias technologijas. Tyrimai rodo, kad vidutiniškai padangos nurieda iki 500 000 km. įskaitant ridą po gilinimo ir restauravimo.

Naujosios padangos:

  • Atlaiko didesnę apkrovą
  • Ekonomiškesnis degalų suvartojimas
  • Ilgesnis padangos naudojimo laikas
  • Protinga kaina už puikia kokybę

  Pirmoji padanga išriedėjo 2010m.. Jau dabar vien šioje gamykloje pagaminama daugiau nei 1.2 mln. padangų per metus. Jos keliauja į NVO šalis, Europą, Pietų Ameriką (iš viso į 22 šalis).

  Šiandien Kama CMK gamykla tiekia 20 skirtinų dydžių padangų ir 12 įvairiems vairuotojų poreikiams pritaikytų modelių, įkaitant NF-501 ir NR-501 modelius, skirtus žiemai priekinei ir varančiajai ašims. Dauguma padangų modelių turi M+S žymėjimą.

Plačiau apie kiekvienos padangos modelių savybes galite rasti čia.