Pristatymo terminai ir sąlygos

  • Galimi du pristatymo būdai: Skubus prekių pristatymas nurodytu adresu (pristatymo terminas 1-3 d.d.) ir pristatymas nurodytu adresu (pristatymo terminas 1-7 d.d.). Kai kuriais atvejais, pristatymas gali trukti ilgiau. Apie tai klientas bus informuotas.
  • Pirkėjas su jį aptarnaujančiu vadybininku gali susitarti dėl atskiro pristatymo būdo ir terminų. Apie bet kokius pokyčius vadybininkas informuoja Pirkėją.
  • Prekes gali atsiimti tik užsakymą pateikęs asmuo arba asmuo, nurodytas užsakymo pateikimo metu. Atsiimant prekes gali būti patikrinta asmens tapatybė, todėl rekomenduojame su savimi turėti tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą ar naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą). Jeigu prekes atsiima kitas asmuo, Pirkėjas privalo informuoti Pardavėją, telefonu, el.paštu ar per el.parduotuvėje protekta.lt esančia Pirkėjo paskyrą nurodant atsiimančio asmens duomenis. Perdavus prekes remiantis Pirkėjo pateiktais duomenimis, Pirkėjas neturi teisės reikšti A. Baniulio firmai Protekta pretenzijų dėl prekių perdavimo netinkamam asmeniui.
  • Priimdamas prekes Pirkėjas privalo jas apžiūrėti – pastebėjus bet kokį neatitikimą, turi nedelsiant informuoti Pardavėją el. paštu eprekyba@protekta.lt arba telefonu +370 645 66911. Taip pat gali susisiekti su jį aptarnaujančiu vadybininku. Priėmus prekes ir apie neatitikimus neinformavus pardavėjo, laikoma, kad siunta pristatyta tvarkinga ir be jokių trūkumų.
  • Darant užsakymą, prašome, pastabose nurodyti, papildomą informaciją (pavyzdžiui, papildomą telefono numerį ar kitą asmenį, kuris gali atsiimti prekes), reikalingą įvykdyti užsakymą. 
  • Svarbu nurodyti tikslų pristatymo adresą, pašto kodą ir telefono numerį. Dėl netikslios informacijos užsakymo įvykdymas gali vėluoti.

Pristatymo kaina

  • Pristatymo kaina skaičiuojama pagal bendrą užsakomų prekių svorį ir nurodoma atskirai formuojant užsakymą. Pristatymo kaina yra aiškiai nurodoma iki užsakymo patvirtinimo.
  • Pristatymo metu galima mokėti grynais. Paslauga yra mokama. Papildomas mokestis nurodomas pasirinkus šią paslaugą prekių užsakyme iki užsakymo patvirtinimo.

Atsiėmimas fizinėje parduotuvėje

Prekes nemokamai galima atsiimti mūsų parduotuvėje adresu Klevų g. 42, Vaivadai, LT-38444 Panevėžio raj. Lietuva.

Parduotuvės darbo laikas:

I-V nuo 8 iki 17 val.

VI-VII nedirbame.

Parduotuvės telefonas: +370 698 50188

Parduotuvėje galima atsiskaityti grynais (paslauga nemokama), taip pat atsiimti prekes apmokėjus bankiniu pavedimu ar per paysera.

Banko kortelės nepriimamos. Visiems užsakymams pateiktiems per el. parduotuvę ar perkant iš stacionarios parduotuvės išrašomos PVM sąskaitos faktūros.

Iškilus klausimams, prašome kreiptis eprekyba@protekta.lt arba skambinti telefonu +370 645 66911.